Goscie

  • Sienki

Sceniczny debiut i pierwszy występ artysty miał miejsce w jednym ze znanych     Zielonogórskich klubów muzycznych, późniejsze lata przyniosły występy praktycznie we wszystkich klubach w województwie lubuskim.

Na dzień dzisiejszy Sienki to jedna z najbardziej rozpoznawalnych housowych ikon w woj, lubuskim , na swoim koncie ma występy w bardzo dużej ilości prestiżowych klubów na terenie całej Polski i Niemiec . X-demon Leszno, Lemoniada Warszawa, Vanila Bydgoszcz, Intro Szczecin, Łódzka i Poznańska Czekolada , to tylko niektóre miejsca, od kilku lat dj-a możemy usłyszeć również podczas cyklu letnich housowych imprez w nadmorskim clubie California w Rewalu, w którym to zebrał już sporą grupkę sympatyków tego otóż gatunku…które odwiedził artysta.

Dj-a można było również posłuchać podczas kilku audycji radiowych m.in w kultowych już „Winylowych nocach” na antenie poznańskiego radia Planeta Fm.Artysta regularnie występuję z czołówką housowej sceny klubowej, z która to ściśle współpracuje.

Na swoim koncie ma również występy z wieloma zagranicznymi artystami( Steve Murano, Marc Van Linden , Daniel Bowie, Roy Rox, E-Squire i inni).Pomysłodawca i główny organizator pierwszego w woj. lubuskim w pełni housowego Eventu – Easter Twister, który to wzbudził spore zainteresowanie wśród klubowiczów i został bardzo pozytywnie oceniany przez jego uczestników.

Człowiek, któremu nigdy nie brakuje pomysłów, spontaniczny, energiczny, w pełni oddany muzyce HOUSE,

Resident main stage w klubie  X-Demon Zielona Góra.

 

  • Dj Danek

Dj Danek – Współtwórca zespołu Literalmente. Czołowy hip-hopowy Dj na Zielonogórskiej scenie oraz według Radia Index „jedna z czołowych postaci lubuskiego hip-hopu” muzyką zajmuje się od 2006r. Od 2011r. również członek zespołu Franky Furbo, który reprezentuje style muzyczne takie jak pop/rock/new rave. W swoim dorobku ma zagranych kilkaset koncertów oraz imprez. Jest autorem skreczy na ponad setce płyt. Przez krótki okres można było również usłyszeć go w radio Fama gdzie grał sety muzyczne (2009). W ramach Lubuskiej Akademii C-walka (2010r.), której był współorganizatorem prowadził serię pokazowych meetingów oraz jamów streetballowych w miastach województwa lubuskiego. W roku 2012 był odpowiedzialny za oprawę muzyczną na 4 rundę otwartych Mistrzostw Polski FMX Skillz Up. Imprezy, które prowadzi to doskonała mieszkanka: hip-hopu, dancehallu, funku, mashupu oraz r’n'b. Nie ograniczając się w jednym stylu bardzo dobrze sprawdza się również w mieszankach klimatycznych: dubstep/reggae/caribbean/elektro/elektropop/. Były rezydent Zielonogórskich klubów takich jak: „Kotłownia”, „Straszny Dwór” oraz „Quest”. Do swojej listy odwiedzonych lokali także zalicza  Tomato Klub.

 

  • Lady Jessy

Lady Jessy… „…Ty wiesz czym ludzi ruszyć!”, praktycznie takimi słowami zaczęła się moja przygoda z konsoletą, kiedy pierwszy raz tego spróbowałam. I choć technika była jeszcze na niskim poziomie, to każdy następny „kawałek” był trafieniem w dziesiątkę i Klubowicze szaleli na parkiecie. Wtedy dotarło do mnie, iż czuję klimaty i potrafię ruszyć całą salę, i na dodatek sprawia mi to przyjemność. Zainwestowałam w naukę i zaczęłam doskonalić swój kunszt Dee Jay’a… Po 3 latach „kręcenia” ludzi muzyką w klubach całego województwa Lubuskiego (Kotłownia, Black Club, Traffic Club, York, Coloseum VIP, Technosis, Carpe Diem, Wodnik,X-Demon,Disco ICE,Manhattan,Quest,Leśna,Cosa Nostra itd.) wiem, co i kiedy zagrać, wiem jak grać i chyba mój styl i technika weszły na wyższy poziom, choć wciąż jestem zdania, iż człowiek uczy się całe życie (i głupi umiera). Nie robię tego dla pieniędzy, choć cenie się i nie gram za grosze. Jednak śmiało mogę stwierdzić, że gram bo lubię. Uwielbiam tą więź z „rozgrzaną” publiką. „Kręci” mnie kiedy widzę jak ludzie wpadają w trans tańca i zapominają o codzienności. Jest to chyba najpiękniejsze wynagrodzenie za to co robię…

 

 

 

  • Dj Maiqel

DJ MAIQEL – prywatnie Norbert Kowalczyk,rodowity Szczecinianin, karierę muzyczną zaczynał, gdy muzyka klubowa była jeszcze w zarodku. Pierwsze kroki za konsoletą stawiał w latach 90, już wtedy jego talent stawał się coraz bardziej widoczny, a on sam coraz częściej doceniany. Jednak jego pasja do muzyki klubowej musiała doczekać się roku 2000, wtedy właśnie objął rezydenturę w szczecińskim Klubie Lokomotiv, gdzie szlifował swoje umiejętności, próbując różnych styli począwszy od bardzo modnych w tamtym czasie techno- elektro poprzez style progresywne aż do muzyki house. Od 2007 roku już jako duet Miqro & Maiqel tworzą hymny Sunrise Afterparty- słynnej kołobrzeskiej imprezy ,na którą po dzień dzisiejszy przybywają tłumy klubowiczów.Od tego momentu był już częstym gościem na Sunrise Festival . W 2011 uświetnił także Tunnel Electrocity w Lubiążu. Jego niezliczone występy na wysokim poziomie zapewniły mu znaną marke. W 2011 założył własną agencje eventową QARMA AGENCY . Jako organizator pochwalić się może sukcesem m.in imprezy Saturday Beach Night w Barlinku oraz szczecińskich Inspiration i We Love To Love ,na których oprócz jego talentu pojawiły się znane nazwiska z całej Europy co za każdym razem zachwycało publikę . Także „TOMATO” miało przyjemność gościć tego artystę.

 

 

  • Dj Visto

Dj VISTO    Paweł Piwowar, obecnie mieszkający w Zielonej Górze. Swoje pierwsze kroki rozpoczynał w jednym z małych Żagańskich Pubów (mieszkał wtedy w Żaganiu), w późniejszym czasie jego praca zaowocowała i został rezydentem jednego z większych klubów w regionie, klubu „Galaxy Iłowa” gdzie grał przez okres 2 lat i dopieszczał swoje umiejętności. Obecnie można go spotkać między innymi w „Pinacolada Music Club” (ZG), „Before & After Music Club” (ZG) oraz w różnych miejscach w regionie. Od roku 2012 współpracuje z eMesz-em oraz Alanem, wraz z którymi organizuje imprezy z cyklu „Muzycy na żywo”, gdzie oprócz klubowych brzmień słychać żywe dźwięki. Gościł także w „Tomato” Krosno Odrz. gdzie z pewnością zawita jeszcze nie raz.

 

  •  Sasha Dubrovsky

Urodził się w Związku Radzieckim jeszcze w czasach głębokiego komunizmu. Na szczęście ten ustrój polityczny nie zabraniał fascynacji muzyką, która pochłonęła Sashę od najmłodszych lat. Swoją przygodę z muzyką rozpoczął w wieku 6 lat, kiedy został uczniem szkoły muzycznej. Po Mozarcie, Chopinie czy Czajkowskim przyszła fascynacja muzyką elektroniczną owocem czego były prowadzone przez niego pierwsze szkolne dyskoteki. W rezultacie zawirowań politycznych wyemigrował do Polski by odnaleźć się tutaj jako DJ. Początek oficjalnej kariery to rok 2000 pod opieką DJ’ów którzy dziś zajmują czołowe pozycję w rankingach. W 2002 Roku objął pozycję rezydenta w jednym z największych klubów Wielkopolski „Eden”. To Był strzał w 10, gdyż właśnie tam rozwinął skrzydła jako DJ współorganizując najgłośniejsze imprezy regionu i zapraszając największe zagraniczne gwiazdy. W 2006 roku odszedł z klubu i rozpoczął granie na własną rękę. Wtedy już jako Sasha Dubrovsky dał się poznać szerszej publiczności jako Husowy DJ, co zaowocowało licznymi zaproszeniami do klubów na terenie całej Polski. W 2009 debiutuje jako producent, jego produkcje są wspierane przez największe tuzy światowej sceny. W niedługim czasie w wytwórni „Musical Freedom” ukazuje się oficjalny remix do utworu Tiёsto – Feel It In My Bones. Od tego czasu to nazwisko zaczęło gościć w line-­‐up’ach jak największych polskich imprez (SunriseFestival, Summer House Music, Trance Space itp.) tak i poza granicami Polski Np. Niemcy, Wielka Brytania, Holandia, Szwecja. Sety grane przez Sashę jak, sam mówi, są pewną formą komunikacji z klubowiczami za pośrednictwem języka uniwersalnego, znanego w każdym miejscu Globu ­ Muzyki… Występ tego artysty w Tomato miał miejsce 31 marca 2013.

  • MALEO CONGA SHOW

Klimatyczna i bardzo widowiskowa impreza instrumentalna
na 6 bębnach afrykańsko -klubowych ,miksowanie paletą
różnorodnych dźwięków na żywo do muzyki Dj’a.
8 lat na scenie muzycznej w wielu klubach w Polsce, wystąpił także na koncercie Eska Hity Na Czasie 2009r  i wielu innych koncertach. Tomato miało zaszczyt gościć także Maleo na swoim parkiecie :)

 

 

 

 

 

 

 

  • MoNa Live Act

 MoNa – najbardziej elektryzująca polska skrzypaczka.
Jak twierdzi, muzyka od zawsze była w centrum jej zainteresowań. Początkowo fascynowała się klasyką, uparcie ćwiczyła gamy i etiudy. Swój kunszt artystyczny doskonaliła na warsztatach muzycznych w kraju i za granicą.
Pomysł łączenia bitów z dźwiękiem skrzypiec pojawił się zupełnie spontanicznie i okazał się strzałem w dziesiątkę. Fascynacja muzyką klubową przerodziła się w pasję i stała się sposobem na życie.
Umiejętność swobodnej improwizacji, doskonały kontakt z publicznością, charyzma, temperament, wdzięk i kobiecość to tylko niektóre z elementów elektryzującego show MoNy.