Rezydenci

  • Matty M

Oczywiście pod tym pseudonimem artystycznym kryje się nie kto inny jak Mateusz Koźlak . Urodzony 1991r w Warszawie. Jego przygoda  za konsoletą zaczęła się dopiero  w 2008 roku. Swoje pierwsze kroki stawiał na dyskotekach szkolnych, następnie w Pubie muzycznym „Wodnik Sport”, Klubie „Wodnik”, a następnie w „Lemoniada Music Club” w zielonej górze, gdzie zdobył cenną wiedzę i umiejętności  na temat techniki gry oraz prowadzenia imprez pod opieką jednego z najlepszych polskich Dj-ów. Teorię wprawił w czyn i stał się jednym z „ulubieńców” lokalnych klubowiczów, jak mawiają żartobliwie znajomi Dee Jay’e. Jego zamiłowanie do muzyki ,  w szczególności muzyki House, rosło wraz z wielkim zaangażowaniem.  Interesują go jednak  wszystkie gatunki muzyczne i podkreśla, że nie lubi ograniczać się do jednego konkretnego. Usłyszeć go można w różnych klubach zachodniej Polski.  Gościnnie pojawia się w klubie Tomato,  w którym  jest Exclusive rezydentem.

 

 

  • Dj Danny

  Młoda, tworząca się postać na rynku Lubuskich Dj-ów. Pierwsze kroki postawił właśnie w „Tomato”,  i choć to okres stosunkowo krótki, w tym czasie zdążył poznać najważniejsze podstawy techniki samego grania, które ciągle doskonali. Aktualnie można go spotkać właśnie w tym lokalu. Jego sety to muzyka dla ludzi, od lat 90′ przez polskie hity, aż do radiowych nowości. Gra z myślą o parkiecie i to dla niego staje się elastyczny.

 

 

 

 

 

  • Kamil Pilawa


Kamil – nowa twarz specjalizująca się w tworzeniu
dobrego klimatu muzycznego. Niedawno dołączył do grona Dj-ów Klubu Tomato.  Imprezy okolicznościowe to jego specjalność, również spotkać go możecie na  imprezach  w Tomato.